Pirma plyta. Kertinis akmuo.

gegužės 16th, 2010 by Euristarchas

Kaip ir priderėtų pagal etiketą pirmame savo įraše turėčiau mandagiai pasisveikinti su savo skaitytojais. Nepykit, bet tikrai neketinu to daryti. Sveikintis su abstrakčia mintimi yra negerai, tai daryti reikėtų su kažkuo konkrečiu. Todėl jeigu bent vienas skaitytojas susidomės čia publikuojamais įrašais galite drąsiai pasisveikinti komentaruose, tikrai sulauksite atsakymo.

Na, o dabar atėjo laikas pristatyti patį tinklaraštį ir jo idėją. Neketinu labai stipriai plėtotis, nes tai turėtų būti pakankamai nuobodu. Turbūt sutiksite su manimi, kad kertinė tinklaraščio dalis yra ne jo pristatymas ar pirmasis įrašas, bet turinys, įrašai, kurie atspindi autoriaus pažiūras ir tikrąją tinklaraščio paskirtį. Visgi, nenorėdamas jūsų kankinti išduosiu, kad tinklaraščio tikslas yra atspindėti asmeninis pažiūras tiek populiariais, žiniasklaidoje dažniau matomais, tiek patį sudominusiais klausimais. Kaip man seksis įgyvendinti šiuos du tikslus galėsite drąsiai pasakyti jūs patys.

Tiesa, mane galite vadinti Euristarchu. Turbūt tie, kurie bent šiek tiek pasidomės pakankamai greitai supras kas slypi po tuo vardu, tik nežinau ar kam tai įdomu. Verčiau nebandyti įsprausti tinklaraščio į realią asmenybę, geriau jau palikti jį laisvai klejoti, taip bus lengviau tiek man, tiek jums skaitytojams. Ačiū už supratingumą!

, ,

One Response to “Pirma plyta. Kertinis akmuo.”

  1. Tweets that mention Pirma plyta. Kertinis akmuo. | Euristarchas -- Topsy.com Says:

    […] This post was mentioned on Twitter by Blog'ų metraštis. Blog'ų metraštis said: Pirma plyta. Kertinis akmuo.: Kaip ir priderėtų pagal etiketą pirmame savo įraše turėčiau mandagiai pasisveikinti … http://bit.ly/9FfZNB […]

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos